Переклад з німецької О. С. Чистякової. Літературний редактор Л. В. Дейна. Наукова редакція: В. І. Карікаш, Л. М. Москаленко

Корнбіхлер Т. (2024). Носсрат Пезешкіан. Схід – Захід: позитивна психотерапія в діалозі культур. За участі М. Пезешкіан та Х. Пезешкіана. Пер. з нім., 2-е вид. доп. Полтава : Астрая, 2024. 197 с.

Ця книга є вступом до позитивної психотерапії та розповіддю про життя засновника цього методу Носсрата Пезешкіана. Форма видання особливо суголосна методам позитивної психотерапії, базованої на зв’язку міжкультурної взаємодії із демонстрацією її на історіях з особистого життя.
Народжений у Персії, Носсрат Пезешкіан знайшов у Німеччині свою другу батьківщину: тут він створив сучасний метод комплексної психотерапії, у якій східна та західна мудрість простягають одна одній руки. За допомогою позитивної психотерапії ми можемо почерпнути з діалогу культур сили, які нам потрібні для мирного творення нашого майбутнього. Носсрат Пезешкіан – автор 29 книг, перекладених і виданих 24 мовами.


Томас Корнбіхлер, д. філ. н., психолог, народився 1956 року, психотерапевт, супервізор і тренер, керівник Бранденбурзького інституту психотерапії в Берліні. Автор численних книг, есе та радіопрограм. З-поміж його робіт особливу цікавість у читачів викликали «Пристрасть
бути зверху» та «Коли психотерапія допомагає?».